Späť

Plánované odstávky služieb - apríl 2024

Vážení diváci a poslucháči,

v mene spoločnosti Towercom, a. s. zverejňujeme zoznam plánovaných technologických odstávok služieb televízneho, rozhlasového a satelitného vysielania na apríl 2024.

Zmeny plánu sú vyhradené.

Za prerušenie vysielania sa ospravedlňujeme.

Typ vysielania Dátum Čas od-do Program Vysielač
R-VKV 4.4.2024 10:00-14:00 Patria_RD Plesivec-TVp
R-VKV 9.4.2024 01:00-06:00 MELODY Brezno-TVp
R-VKV 9.4.2024 10:00-14:00 Devín Kosice-Werferova
R-VKV 9.4.2024 10:00-14:00 Radio_FM Kosice-Werferova
R-VKV 9.4.2024 10:00-14:00 FUN Kosice-Werferova
DVB-T 11.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Prievidza-TVp
DVB-T 11.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Prievidza-TVp
R-VKV 11.4.2024 01:00-06:00 Vlna Prievidza-TVp
DAB+ 11.4.2024 01:00-06:00 DAB+ Prievidza-TVp
R-VKV 11.4.2024 10:00-14:00 Vlna Turna_nad_Bodvou-TVp
DVB-T 11.4.2024 10:00-14:00 MUX2 Turna_nad_Bodvou-TVp
DVB-T 11.4.2024 10:00-14:00 MUX3 Turna_nad_Bodvou-TVp
R-VKV 16.4.2024 10:00-14:00 Devín Ruzomberok-nabrezie_Stefanika
R-VKV 16.4.2024 10:00-14:00 MELODY Ruzomberok-nabrezie_Stefanika
R-VKV 16.4.2024 10:00-14:00 FUN Ruzomberok-nabrezie_Stefanika
R-VKV 16.4.2024 10:00-14:00 MELODY Sturovo-Jesenskeho
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX1 Namestovo-Magurka
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Namestovo-Magurka
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Namestovo-Magurka
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX4 Namestovo-Magurka
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Stara_Bystrica-TVp_I
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Stara_Bystrica-TVp_I
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Zazriva-TVp_I
DVB-T 18.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Zazriva-TVp_I
R-VKV 18.4.2024 01:00-06:00 Slovensko Namestovo-Magurka
R-VKV 18.4.2024 01:00-06:00 Regina BB Namestovo-Magurka
R-VKV 18.4.2024 01:00-06:00 Devín Namestovo-Magurka
R-VKV 18.4.2024 01:00-06:00 Lumen Namestovo-Magurka
R-VKV 18.4.2024 01:00-06:00 Radio_FM Namestovo-Magurka
R-VKV 18.4.2024 10:00-14:00 Vlna Nitra-Na_horke
R-VKV 18.4.2024 10:00-14:00 Slovensko Osturna-TVp_II
R-VKV 18.4.2024 10:00-14:00 Regina KE Osturna-TVp_II
R-VKV 23.4.2024 10:00-18:30 Slovensko Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 23.4.2024 10:00-18:30 Regina BB Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 23.4.2024 10:00-18:30 Lumen Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 23.4.2024 10:00-18:30 Radio_FM Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 23.4.2024 10:00-18:30 EUROPA2 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 23.4.2024 10:00-18:30 Vlna Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 23.4.2024 10:00-14:00 Slovensko Spisska_Stara_Ves-TVp
R-VKV 23.4.2024 10:00-14:00 Regina KE Spisska_Stara_Ves-TVp
DVB-T 23.4.2024 10:00-14:00 MUX1 Povazska_Bystrica-TVp_I
DVB-T 23.4.2024 10:00-14:00 MUX2 Povazska_Bystrica-TVp_I
DVB-T 23.4.2024 10:00-18:30 MUX1 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 23.4.2024 10:00-18:30 MUX2 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 23.4.2024 10:00-18:30 MUX3 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 23.4.2024 10:00-18:30 MUX4 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 23.4.2024 10:00-14:00 MUX2 Spisska_Stara_Ves-TVp
DVB-T 23.4.2024 10:00-14:00 MUX3 Spisska_Stara_Ves-TVp
DVB-T 23.4.2024 12:00-16:00 MUX3 Povazska_Bystrica-TVp_I
DVB-T 23.4.2024 12:00-16:00 MUX4 Povazska_Bystrica-TVp_I
R-VKV 24.4.2024 10:00-18:30 Slovensko Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 24.4.2024 10:00-18:30 Regina BB Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 24.4.2024 10:00-18:30 Lumen Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 24.4.2024 10:00-18:30 Radio_FM Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 24.4.2024 10:00-18:30 EUROPA2 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 24.4.2024 10:00-18:30 Vlna Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 24.4.2024 10:00-18:30 MUX1 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 24.4.2024 10:00-18:30 MUX2 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 24.4.2024 10:00-18:30 MUX3 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 24.4.2024 10:00-18:30 MUX4 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX1 Banska_Stiavnica-Sitno
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Banska_Stiavnica-Sitno
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Banska_Stiavnica-Sitno
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX4 Banska_Stiavnica-Sitno
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Hrinova-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Hrinova-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Korytnica-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Korytnica-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Liptovska_Osada-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Liptovska_Osada-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Nova_Bana-TVp_II
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Nova_Bana-TVp_II
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Opava-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Opava-TVp
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Ziar_nad_Hronom-Kamenica
DVB-T 25.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Ziar_nad_Hronom-Kamenica
R-VKV 25.4.2024 01:00-06:00 Slovensko Banska_Stiavnica-Sitno
R-VKV 25.4.2024 01:00-06:00 Devín Banska_Stiavnica-Sitno
R-VKV 25.4.2024 01:00-06:00 Lumen Banska_Stiavnica-Sitno
R-VKV 25.4.2024 01:00-06:00 Vlna Banska_Stiavnica-Sitno
R-VKV 25.4.2024 10:00-14:00 Slovensko Mala_Frankova-OU
R-VKV 25.4.2024 10:00-14:00 Regina KE Mala_Frankova-OU
R-VKV 25.4.2024 10:00-18:30 Slovensko Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 25.4.2024 10:00-18:30 Regina BB Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 25.4.2024 10:00-18:30 Lumen Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 25.4.2024 10:00-18:30 Radio_FM Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 25.4.2024 10:00-18:30 EUROPA2 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 25.4.2024 10:00-18:30 Vlna Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 25.4.2024 10:00-14:00 FUN Senica-Stefanikova
DVB-T 25.4.2024 10:00-18:30 MUX1 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 25.4.2024 10:00-18:30 MUX2 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 25.4.2024 10:00-18:30 MUX3 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 25.4.2024 10:00-18:30 MUX4 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 26.4.2024 10:00-18:30 Slovensko Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 26.4.2024 10:00-18:30 Regina BB Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 26.4.2024 10:00-18:30 Lumen Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 26.4.2024 10:00-18:30 Radio_FM Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 26.4.2024 10:00-18:30 EUROPA2 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 26.4.2024 10:00-18:30 Vlna Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 26.4.2024 10:00-18:30 MUX1 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 26.4.2024 10:00-18:30 MUX2 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 26.4.2024 10:00-18:30 MUX3 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 26.4.2024 10:00-18:30 MUX4 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 29.4.2024 10:00-18:30 Slovensko Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 29.4.2024 10:00-18:30 Regina BB Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 29.4.2024 10:00-18:30 Lumen Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 29.4.2024 10:00-18:30 Radio_FM Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 29.4.2024 10:00-18:30 EUROPA2 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 29.4.2024 10:00-18:30 Vlna Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 29.4.2024 10:00-18:30 MUX1 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 29.4.2024 10:00-18:30 MUX2 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 29.4.2024 10:00-18:30 MUX3 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 29.4.2024 10:00-18:30 MUX4 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 30.4.2024 00:00-06:00 MUX2 Dolny_Kubin-TVp_I
DVB-T 30.4.2024 00:00-06:00 MUX3 Dolny_Kubin-TVp_I
R-VKV 30.4.2024 01:00-06:00 Vlna Dolny_Kubin-TVp_I
R-VKV 30.4.2024 10:00-14:00 Devín Abrahamovce-Raslavice
R-VKV 30.4.2024 10:00-18:30 Slovensko Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 30.4.2024 10:00-18:30 Regina BB Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 30.4.2024 10:00-18:30 Lumen Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 30.4.2024 10:00-18:30 Radio_FM Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 30.4.2024 10:00-18:30 EUROPA2 Ruzomberok-Ulozisko
R-VKV 30.4.2024 10:00-18:30 Vlna Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 30.4.2024 10:00-18:30 MUX1 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 30.4.2024 10:00-18:30 MUX2 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 30.4.2024 10:00-18:30 MUX3 Ruzomberok-Ulozisko
DVB-T 30.4.2024 10:00-18:30 MUX4 Ruzomberok-Ulozisko