Televízia

DVB-T

Digitálne terestriálne vysielanie

Buďte k svojim zákazníkom bližšie

pokrytie 2 680stoziarov skusenosti s tv

 

signal

Pozemské terestriálne vysielanie DVB-T patrí medzi najrozšírenejšie formy televízneho vysielania na Slovensku. Vďaka našej rozsiahlej sieti televíznych vysielačov a prevádzačov dokážeme distribuovať televízny signál a pokryť 99% obyvateľov Slovenska.

Našou hlavnou výhodou sú dlhoročné profesionálne skúsenosti, spojené s unikátnou infraštruktúrou a operatívnym, zákaznícky orientovaným prístupom.

   

hbbtv Služba HbbTV umožňuje divákom pozerať svôj obľúbený program a zároveň, v tom istom čase, doručiť divákovi okrem televízneho programu aj doplňujúce informácie pomocou internetového pripojenia. Môže si napríklad vyhľadať bližšie informácie o aktuálnom vysielanom programe či pri sledovaní športových zápasov pozrieť priebežné výsledky iných zápasov. HbbTV ponúka mnoho možností, ako zaujať diváka a poskytnúť mu zaujímavé služby, akými sú aj interaktívne online hry či video on demand. 
frekvencny manazment Vo frekvenciách sa vyznáme. Práve vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme pre vás vypracovať kompletné frekvenčné návrhy a projekty či už na individuálnu koordináciu alebo na návrh vysielacích sietí na Slovensku aj v zahraničí.
DVB SSU Pomocou našej širokej terestriálnej siete dokážeme sprostredkovať aktualizáciu softvérov vašich koncových zariadení. Aktualizácie je možná výlučne cez sieť DVB-T.
epg EPG je elektronický programový sprievodca, ktorý pomocou zobrazeného časového rozvrhu umožní vašim koncovým divákom vyhľadávať informácie o vysielanom programe. EPG zároveň  uľahčuje divákom vyhľadávanie a nahrávanie programov na rekordér.
mobilne prenosy Mobilné prenosy sú profesionálnou služby vysokej kvality, ktorú oceňujú nie len profesionáli, ale najmä diváci. Vďaka našim pracovníkom špecializujúcich sa na túto službu dokážeme vašim divákom sprostredkovať vysielanie z rôznych športových či kultúrnych podujatí.

Naši najvýznamnejší klienti:

spytajte sa

Odoslaním mojich kontaktných údajov beriem na vedomie, že Poskytovateľ začne spracúvať moje osobné údaje. Bližšie informácie týkajúce sa spracúvania osobných údajov nájdete TU.

By submitting my personal contact data I acknowledge that the Provider shall start to process my personal data. You will find more information relating personal data processing HERE.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Dokumenty na stiahnutie:

Všeobecné podmienky - DVB-T
Všeobecné podmienky - DVB-S

towercom logo footer Siamo.sk