Rádio

15000km 680stoziarov skusenosti 2

 

signal

 

Naša spoločnosť ako jediný prevádzkovateľ zabezpečuje terestriálne rozhlasové vysielania v pásme veľmi krátkych vĺn (VKV) a stredných vĺn (SV) pre verejnoprávneho vysielateľa RTVS na piatich okruhoch. Súčasne šírime vysielanie pre ôsmych držiteľov licencií pre terestriálne rozhlasové vysielanie. V rámci FM vysielania poskytujeme aj doplnkovú službu RDS pre vysielateľov, Ministerstvo vnútra SR (služba EWS) a Slovenskú správu ciest (služba TMC).
Všetky programové rozhlasové služby, ktoré poskytuje naša spoločnosť, sú nekódované a ich vysielanie zabezpečujeme aj prostredníctvom satelitného vysielania. Programová služba RTVS je pre poslucháčov dostupná aj v rámci verejnoprávneho multiplexu.

T-DAB+ digitálne rádio

T-DAB+ predstavuje efektívnejšie využitie frekvenčného spektra, ale najmä priestor pre šírenie ďalších rozhlasových staníc. Pre vysielateľov sa tak naskytuje možnosť šírenia obsahu vo vyššej kvalite zvuku s ďalšími atraktívnymi doplnkovými funkciami, akými sú aj EPG, Slide show, TPEG – dopravné správy. Digitálne rozhlasové vysielanie T-DAB+ je zatiaľ šírené len z vysielačov Bratislava Kamzík, Košice Heringeš, Banská Bystrica Laskomer a Žilina Krížava.

Naši klienti:

spytajte sa

Odoslaním mojich kontaktných údajov beriem na vedomie, že Poskytovateľ začne spracúvať moje osobné údaje. Bližšie informácie týkajúce sa spracúvania osobných údajov nájdete TU.

By submitting my personal contact data I acknowledge that the Provider shall start to process my personal data. You will find more information relating personal data processing HERE.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com


Dokumenty na stiahnutie:

Všeobecné podmienky - rozhlasové

Všeobecné podmienky - prevádzkovanie rádiového zariadenia

towercom logo footer Siamo.sk